-
Llenguado (300g.)
11,10 € -
Llenguado arrebossat (150g.)
8,50 € -
Llobarro (400g.)
5,85 € -
Medallons de rap (1kg.)
33,50 € -
Musclo de roca (1kg.)
6,25 € -
Musclo gallec (500g.)
2,15 € -
Navalla gallega (1kg.)
44,20 € -
Nuggets de lluç (160g.)
7,50 €